Budujesz własny dom? 

Szukasz Kierownika Budowy? 

Mamy rozwiązanie.

Dla naszych klientów świadczym usługi z zakresu obsługi inwestycji budowlanych pod kątem Kierownika Budowy.

W swojej działalności specjalizujemy się w obsłudze budownictwa mieszkaniowego oraz szeroko pojętego budownictwa kubaturowego. Wspieramy klientów w procesie budowy od momentu rozpoczęcia budowy do jej zakończenia wraz z odbiorem budowlanym świadcząc usługi Kierownika Budowy i Inspektora Nadzoru. Na każdym etapie prac dbamy o właściwe prowadzenie prac budowlanych oraz ich jakość.

Jak wygląda nasza  usługa?

Podany opis jest przykładowym opisem usługi. Pamiętaj że zawsze możemy dopasować sie do twoich potrzeb. 

1. Rozpoczęcie budowy.
Po uzyskaniu pozwolenia na budowę inwestor może przystąpić do realizacji budowy. W tym celu należy w pierwszej kolejności zgłosić w właściwym nadzorze budowlanym rozpoczęcie prac. Do zgłoszenia wymagane jest oświadczenie Kierownika Budowy o przejęciu obowiązków. Pierwsza wizyta to przekazanie oświadczenia o przejęciu obowiązku Kierownika budowy wraz z pozostałymi wymaganymi dokumentami. podczas pierwszego spotkania pomożemy Ci również wypełnić dokumenty do Nadzoru Budowlanego. To także świetny czas aby przy dobrej kawie porozmawiać o planowanej inwestycji. Możemy wspólnie omówić planowaną budowę.
2. Fundamenty
Pierwsza wizyta na budowie Kierownika Budowy . Podczas wizyty kontrolnej weryfikujemy prawidłowość wykopu pod fundamenty. Kierownik ocenia warunki gruntowo-wodne. Następuje odbiór zbrojenia fundamentów. Jeśli wszystko jest ok stosownym wpisem w dzienniku budowy Kierownik budowy potwierdza zgodę na betonowanie fundamentów.
3. Ścianki fundamentowe.
Ścianki fundamentowe są gotowe. Następuje weryfikacji zgodności wymiarów ścianek z projektem. Odbierana jest izolacja przeciw wodna oraz izolacja termiczna fundamentów. Weryfikowany jest stopień zagęszczenia zasypki piaskowej pod warstwę chudego betonu. Całość wieńczy wpis do dziennika budowy.
4. Połowa ścian konstrukcyjnych.
Następuje weryfikacja poprawności murowania ścian konstrukcyjnych. Kierownik budowy weryfikuje zgodność wymiarów ścian z projektem. Następuje weryfikacja pionów oraz zachowania kątów w ścianach. Omawiamy wykonanie stropu. Oczywiście postęp prac jest zapisywany w dzienniku budowy.
5. Strop
Jeden z ważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. W zależności od zastosowanej technologi następuje weryfikacja poprawności wykonania stropu. Weryfikacji podlega deskowanie , podparcie , prawidłowość wykonania zbrojenia. Zgoda na betonowanie wyrażona jest poprzez wpis w dzienniku budowy.
6. Dach
Podczas wizyty Kierownika budowy weryfikacji podlegają ścianki kondygnacji wraz z wieńcami. Następuje ocena wykonania konstrukcji dachu. Postęp prac zapisany jest do dziennika budowy.
7. Odbiór końcowy budynku
Po zakończeniu prac budowlanych przychodzi szczęśliwy dzień zgłoszenia budynku do odbioru. Kierownik swoim podpisem poświadcza zakończenie prac budowlanych i ich zgodność z projektem. Po zakończeniu procedury odbioru budynek nadaje się do użytku.

Masz pytania co do przebiegu usługi?

Chcesz coś zmienić?

Nie czekaj ! Zadzwoń?

tel. 886 920 192 

Na pewno się dogadamy.

Co możesz zyskać współpracując z nami?

WYGODA

Elastyczny czas pracy i stały kontakt z Kierownikiem zapewni bezproblemową współpracę.

ATRAKCYJNA CENA

Dbamy o atrakcyjny poziom cenowy naszej oferty.

PROFESJONALIZM

Elastycznie odpowiadamy na zapotrzebowanie klienta.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Zadzwoń i umów się na darmowe spotkanie konsultacyjne z Kierownikiem twojej budowy.

TEL. 886 920 192

Zapraszamy do współpracy !

Tel. 886 920 192